Rendszerüzenet

Bemutatkozik a jövő évad családi programja!

Kedvezményekkel és rajzpályázattal várjuk a zenerajongó kicsiket a vidámparkban augusztus 18-án.

Vasárnap 10 és 16 óra között mi is várjuk a gyerekeket a Galiba Gyermekfesztiválon, a Debreceni Vidámpark területén. Az asztalunkat felkeresők részletesen megismerkedhetnek a jövő évad Ez klassz! gyerekprogramjaival: a tervezett házi gyerekkoncertekkel és a családi bérlet produkcióival – sőt az összes látogató kérheti azt a kedvezménykupont, mely a családi bérletek árából 10 százalék kedvezményt biztosít felmutatójának. Kuponok csak ezen az egy napon szerezhetők be!

Rajzpályázat

Rajzpályázatra is invitáljuk a gyerekeket, akik a következő évad családi bérletes előadásainak témájában készíthetnek alkotásokat akár otthon, akár a helyszínen – és akkor most rántsuk is le a leplet a koncertek címéről: Jancsi és Juliska, Diótörő herceg kalandjai, Hamupipőke az operában. Zsűrink a számára legkedvesebb rajzokat házi gyerekkoncertekre szóló jegyekkel jutalmazza majd.

Zenehallgatás az évad műsorából

A kitelepülésen lesz még – természetesen! –zenehallgatás a jövő évad műsorából, csillámtetoválás „zenei” témákban és szabad rajzolás, színezés.

Szeretettel várunk minden kicsit és nagyot augusztus 18-án!

A jövő évadra szóló gyermekprogramunk ajánlója IDE kattintva tekinthető meg.

További híreink

Ízelítő Filharmóniából: idei Karácsonyi bérletünk egy kórus-, egy kamara- és egy nagyzenekari koncert belépőjét tartalmazza.

Aki tavaly ott volt, már tudja, milyen egy igazi klasszikus bál. Élje át az exkluzív élményt II. báli koncertünkön Ön is! Az eseményre belépők már válthatók, december 23-ig kedvezményes áron.

Különleges Liszt-darabok szólalnak meg a Kölcsey Központban.