Rendszerüzenet

Pezsgő dallamok, titkos vallomások…

2026. június 25., 19.00
Egyetem tér, Debrecen

A Kodály Filharmonikusok nyáresti gálahangversenye.

Szólistaként közreműködnek a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar posztgraduális színpadi előadóművészeti képzésének énekes hallgatói: 
Balog József, Bégány Csenge, Magyar Péter, Szabó Alexa, Szabó Kornélia, Szabó Patrik, Wágner Gábor és Baranyi Gyula m. v.

Műsor: Részletek Donizetti: Szerelmi bájital / ifj. Johann Strauss: A denevér / Lehár Ferenc: A víg özvegy c. műveiből

Vezényel: Bolyky Zoltán

 

Jegyár: 3500 Ft // Jegyek hamarosan!

A rendezvény az ültetett nézőtéren kívül az Egyetem térről ingyenesen megtekinthető!

A(z) Kodály Filharmonikusok Debrecen oldalon az üzemeltető süti fájlokat (cookie) használ, az adatvédelmi szabályzat rendelkezései szerint. A süti fájlok a számítógépén tárolódnak.