Pezsgő dallamok, titkos vallomások…
A Kodály Filharmonikusok nyáresti gálahangversenye.
Szólistaként közreműködnek a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar posztgraduális színpadi előadóművészeti képzésének énekes hallgatói:
Balog József, Bégány Csenge, Magyar Péter, Szabó Alexa, Szabó Kornélia, Szabó Patrik, Wágner Gábor és Baranyi Gyula m. v.
Műsor: Részletek Donizetti: Szerelmi bájital / ifj. Johann Strauss: A denevér / Lehár Ferenc: A víg özvegy c. műveiből
Vezényel: Bolyky Zoltán
Jegyár: 3500 Ft // Jegyek hamarosan!
A rendezvény az ültetett nézőtéren kívül az Egyetem térről ingyenesen megtekinthető!










