KONCERT A ZENE VILÁGNAPJÁN
Közreműködnek:
A Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola – AMI tanulói:
Ritmico Ütőhangszeres Együttes (tanára: Toldi Éva)
Bajkán Csenge és Sigér Vivien – gitár (tanár: Óváry Zoltán)
Petróczi Anna Fruzsina – zongora (tanára: Laskay Edit)
Bagó Zsófia – szaxofon (tanára: Linzenbold Gábor)
Budapest Saxophone Quartet
Kodály Filharmonikusok
Vezényel: Kollár Imre
Jegyár: 500 Ft-os regisztrációs jegy










