Rendszerüzenet

KONCERT A ZENE VILÁGNAPJÁN

2025. október 01., 19.00
Kölcsey Központ, Nagyterem

Közreműködnek:
A Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola – AMI tanulói:
Ritmico Ütőhangszeres Együttes (tanára: Toldi Éva)
Bajkán Csenge és Sigér Vivien – gitár (tanár: Óváry Zoltán)
Petróczi Anna Fruzsina – zongora (tanára: Laskay Edit)
Bagó Zsófia – szaxofon (tanára: Linzenbold Gábor)
Budapest Saxophone Quartet
Kodály Filharmonikusok

Vezényel: Kollár Imre

Jegyár: 500 Ft-os regisztrációs jegy

A(z) Kodály Filharmonikusok Debrecen oldalon az üzemeltető süti fájlokat (cookie) használ, az adatvédelmi szabályzat rendelkezései szerint. A süti fájlok a számítógépén tárolódnak.