Rendszerüzenet

Koncert a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren

A CAFe Budapest Kortárs Művészeti Fesztiválon nagyszabású koncertet ad 2017. október 22-én 19.30 órakor a Kodály Filharmonikusok és a Kodály Kórus, a Vörösmarty Gyermekkar és a Talamba Ütőegyüttes közreműködésével. A hangverseny helyszíne nem más, mint a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér műemlék 1-es termináljának utascsarnoka.

Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér műemlék 1-es terminál

A 2017. október 22i-i koncert műsorán a legnépszerűbb elő magyar zeneszerző, Vajda János művei mellett Carl Orff Carmina Buranaja szerepel, Rácz Rita, Szerekován János és Haja Zsolt szólisták tolmácsolásában, Somogyi-Tóth Dániel vezényletével.

Somogyi –Tóth Dániel

A Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatának támogatásával létrejövő koncert szünetében a repülőtér kilátóterasza és kantinja nyitva tart, valamint pódiumbeszélgetésre is sor kerül Vajda János zeneszerzővel és az előadókkal.

A helyszínen a parkolás ingyenes, a Deák térről pedig az Aeropark repülőmúzeum Malév nosztalgiabuszai indulnak Ferihegyre 18.30 órakor, és a hangverseny után vissza 22.00 órakor. A járatokon a megvásárolt koncertjegyek érvényesek, de regisztrálni szükséges, melyet ITT lehet megtenni.

Műsor:
Vajda János: Quodlibet
Vajda János: Változatok egy képzeletbeli Weöres-versre
Orff: Carmina Burana

Közreműködik:
Rácz Rita, Haja Zsolt, Szerekován János - ének
Kodály Filharmonikusok Debrecen
Kodály Kórus Debrecen (karigazgató: Szabó Sipos Máté)
Talamba Ütőegyüttes
Vörösmarty Gyermekkar (karigazgató: Zsákainé Papp Anita)

Vezényel: Somogyi-Tóth Dániel

Jegyek az Interticket jegyértékesítési pontokon , valamint a www.jegy.hu oldalán vásárolhatók ITT.

Jegyárak: 3900 Ft, 2900 Ft, 1900 Ft

További híreink

2017/18-as évadunk ifjúsági koncertsorozatának első alkalmán – 2017. november 28-án délelőtt a Kölcsey Központban – Ottorino Respighi-minikoncertet adtak a Kodály Filharmonikusok.

A Kodály-emlékév alkalmából az olasz fővárosban adtak koncertet a Kodály Filharmónia együttesei

2017. november 11. – Chiesa di Santa Maria in Vallicella

Café Kodály 17.30 órától - Kölcsey Központ, Bényi Árpád terem